• Wysyłka online

Windows 10 Home PL Aktywacja Online

44,99 zł
Brutto

System operacyjny Microsoft Windows 10 Home. Kup tanio i legalnie zapewniając sobie najwyższy komfort pracy na komputerze.

Ilość

Przedmiotem sprzedaży jest: Microsoft Windows 10 Home 32/64 bit dla 1 komputera PC / Laptopa ( wszystkie wersje językowe w tym POLSKI).

INSTALACJA 100% ONLINE! - wystarczy wpisać klucz produktu i GOTOWE
Bez dodatkowych procedur !

Kod wraz z linkiem do pobrania programu w języku polskim zostanie wysłany mailem po zaksięgowaniu wpłaty.

 • Otrzymują Państwo ORYGINALNY, Legalny Klucz Aktywacyjny do Windows 10 Home
 • Po zakupie otrzymujesz: klucz w formie 25-ciu znaków alfanumerycznych, licencja elektroniczna bez fizycznego nośnika i naklejki.
 • PRODUKT do samodzielnej aktywacji.
 • Licencja BEZTERMINOWA - Klucz nie posiada limitu czasu korzystania z systemu.
 • Legalne oprogramowanie / Faktura
 • Klucz działa również po reinstalacji systemu.
 • Język:Polski + inne do wyboru
 • Kompatybilny z systemami:32/64 bit.
 • Liczba stanowisk:1 PC/Laptop
 • Przeznaczenie: Dom i Firma
 • Profesjonalne wsparcie techniczne osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży IT

Pobieranie Windowsa z oficjalnej strony Microsoft

Wraz z kluczem, otrzymujesz wyczerpującą instrukcję krok po kroku jak zainstalować i aktywować oprogramowanie przez internet.

OPIS PRODUKTU

Microsoft Windows 10 jest określany jako najlepsza wersję tego systemu operacyjnego z wykonanych dotychczas przez amerykańskiego giganta ze stanu Waszyngton. Od lipca roku 2015, czyli od daty premiery Windows 10 zyskał ogromne grono swoich zwolenników, a także zdążył przekonać wielu nieprzekonanych na aktualizację i zmianę z poprzednich wersji. Bardzo łatwa obsługa i przyjazny interfejs pozwala intuicyjnie korzystać z jego dużych możliwości tego produktu, a przydatne nowe funkcje szybko stają się narzędziami, bez których trudno się z czasem obejść.

W porównaniu z poprzednią wersją systemu powróciło Menu Start. Tradycyjny pasek z kafelkowymi skrótami do programów bardzo dobrze się prezentuje i wygodnie się nim zarządza. Można zmniejszyć lub zwiększyć jego szerokość oraz wysokość. Po jego lewej stronie znajdują się najpopularniejsze aplikacje i alfabetyczna lista wszystkich zainstalowanych. Po prawej umieszczone są kafelki z wieloma skrótami. Można do tego miejsca dowolnie przypinać elementy i je odpinać, a także zmieniać ich cały rozmiar. Część z nich jest dynamiczna i animowana, dzięki czemu wystarczy na nie spojrzeć bez uruchamiania, by na przykład sprawdzić Datę czy pogodę, czy najświeższe wiadomości dnia z kraju. W pasku znajduje się też wyszukiwarka. W poprzednich wersjach systemów Windows ich sprawność często budziła wątpliwości, jednak w „dziesiątce” nie można jej dużo zarzucić. Działa szybko i bardzo płynnie , trafnie wyświetla podpowiedzi i precyzyjnie odnajduje programy, funkcje oraz ustawienia.

Segregowanie otwartych okien i ich łatwe dopasowywanie do połowy ekranu oferowały już poprzednie wersje tego systemu. W Windows 10 działa to jeszcze lepiej. Poprawia to i ułatwia odnajdywanie się przy kilku otwartych aplikacjach. Możliwość stworzenia kilku wirtualnych pulpitów daje jeszcze większe możliwości w zakresie utrzymywania porządku otwartych kilku okien. Microsoft w Windows 10 wprowadził także boczny panel powiadomień w prawym dolnym rogu. Poza informacjami z aplikacji obszar ten posiada kilka bardzo przydatnych skrótów. Bezpośredni można stąd przejść do wszystkich ustawień, ustawień sieci, połączeń bezprzewodowych, czy lokalizacji. Umieszczone jest tu również szybkie włączenie wyświetlania trybu nocnego, które nie męczy twojego wzroku w słabym świetle w którym sie znajdujesz.
To system Widows jaki znasz od zawsze, tylko lepszy


Windows 10 jest tak znany i łatwy w użyciu, że poczujesz się ekspertem. Menu Start wraca w bardzo rozszerzonej postaci, a poza tym nadal są dostępne przypięte aplikacje i ulubione, więc będzie można szybko z nich korzystać.


Bardzo szybko uruchamia się i wznawia działanie systemu, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń co sprawia że gwarantowane jest twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz.
Działaj efektywnie
Wykonywanie wielu rzeczy na raz ułatwia szybsze załatwianie dużej ilości spraw.

Z łatwością możesz przyciągnąć pieć aplikacji do rogów ekranu i obserwować wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub gdy chcesz pogrupować otwarte okna według swoich projektów.

 

Ta wersja Windows bije na głowę wszystkie swoje poprzednie. -niejawny tester systemu Windows...
Jeden sklep Windows dla wszystkich Twoich aplikacji

Wprowadzamy nowy Sklep Windows oferujący ujednolicony interfejs i jednakowe funkcje na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10. Z łatwością można przeglądać zawartość całego sklepu i Można dostosować menu Start, przypinając do niego niemal wszystko co chcesz, w tym aplikacje, kontakty i listy odtwarzania, aby zapewnić sobie łatwy dostęp do tego, z czego korzystasz najczęściej. Paleta kafelków umożliwia szybki podgląd informacji, bez konieczności uruchamiania aplikacji.

Szybki podgląd najważniejszych rzeczy

Można dostosować menu Start, przypinając do niego niemal wszystko, w tym aplikacje, kontakty i listy odtwarzania, aby zapewnić sobie łatwy dostęp do tego, z czego korzystasz najczęściej. Paleta kafelków umożliwia szybki podgląd informacji, bez konieczności uruchamiania aplikacji
Możliwość dopasowania, dzięki której pracujesz tak, jak chcesz
Najlepszy ekran to zawsze ten, na który patrzysz

Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje doskonale wyglądają i działają we wszystkich trybach i na wszystkich urządzeniach. Na urządzeniach typu 2 w 1 ekran można zoptymalizować tak, by wygodna była obsługa dotykowa lub za pomocą klawiatury i myszy.
Xbox łączy siły z Windows

Korzystaj ze wszystkich najlepszych funkcji konsoli Xbox i usługi Xbox Live w systemie Windows 10. Błyskawicznie uruchom nagrywanie filmu z rozgrywki, konkuruj z graczami używającymi konsol i przesyłaj strumieniowo gry z konsoli Xbox One na urządzenie z systemem Windows 10 znajdujące się w dowolnym miejscu w domu.


Windows 10 zawiera doskonałe wbudowane aplikacje, takie jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i kalendarz, Muzyka i Wideo
Korzystaj z najlepszej wersji Windows w historii.

Minimalne wymagania sprzętowe

 • · Procesor 1 GHz wspierający instrukcje PXE, NX oraz SSE2.

 • · 1 GB pamięci RAM dla wersji 32- bitowej oraz 2 GB dla wersji 64-bitowej.
 • · 16 GB miejsca na dysku dla wersji 32-bitowej oraz 20 GB dla wersji 64-bitowej.
 • · Karta graficzna z obsługą DirectX 9.

Nowy produkt

Komentarze

Oceń 
Ocena

Działa, dzięki.

Oceń 
Ocena

Załadowany, bez problemów.

Oceń 
Ocena

Bardzo sprawnie i bezproblemowo. Zdecydowanie polecam.

Oceń 
Ocena

Polecam - wszystko działa jak powinno.

Napisz swoją opinię

Windows 10 Home PL Aktywacja Online

System operacyjny Microsoft Windows 10 Home. Kup tanio i legalnie zapewniając sobie najwyższy komfort pracy na komputerze.

Napisz swoją opinię