• Wysyłka online

Windows 10 Professional PL Aktywacja Online

48,99 zł
Brutto

Legalne i tanie oprogramowanie Windows 10 Professional. Kup u certyfikowanego sprzedawcy. Licencje wysyłamy natychmiast.

Ilość

Przedmiotem sprzedaży jest :
Microsoft Windows 10 Professional 32/64 bit dla 1 komputera PC / Laptopa
( wszystkie wersje językowe w tym POLSKI )

Microsoft Windows 10 Professional

Klucz aktywacyjny zakupiony w naszym sklepie jest przeznaczony na jedno urządzenie. Kupując np. 5 kluczy, masz pewność że każdy zakupiony kod będzie inny!

Kod wraz z linkiem do pobrania programu w języku polskim zostanie wysłany po wpłacie.

 • INSTALACJA 100% ONLINE! - wystarczy wpisać klucz produktu i GOTOWE
  Bez dodatkowych procedur !

 • Otrzymują Państwo ORYGINALNY, Legalny Klucz Aktywacyjny do Windows 10 Professional
 • Po zakupie otrzymujesz: klucz w formie 25-ciu znaków alfanumerycznych, licencja elektroniczna bez fizycznego nośnika i naklejki.
 • PRODUKT do samodzielnej aktywacji.
 • Licencja BEZTERMINOWA - Klucz nie posiada limitu czasu korzystania z systemu.
 • Legalne oprogramowanie / Faktura
 • Klucz działa również po reinstalacji systemu.
 • Język:Polski + inne do wyboru
 • Kompatybilny z systemami:32/64 bit.
 • Liczba stanowisk:1 PC/Laptop
 • Przeznaczenie: Dom i Firma
 • Profesjonalne wsparcie techniczne osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży IT

Pobieranie Windowsa z oficjalnej strony Microsoft

Wraz z kluczem, otrzymujesz wyczerpującą instrukcję krok po kroku jak zainstalować i aktywować oprogramowanie przez internet.

Czym jest system Windows 10 ?

System Windows 10 scala w sobie systemy Windows, jakie już znasz, ale dodając przy tym znakomite udogodnienia, które polubisz. Technologie jak InstantGo, pozwalają błyskawicznie uruchamiać cały system i przywracać go. Oprogramowanie Windows 10 ma także o wiele więcej niż dotychczas wbudowanych funkcji zabezpieczających, które znakomicie pomagają ochraniać przed złośliwym oprogramowaniem.

Windows 10 to następca systemu Windows 8.1 firmy Microsoft. Producent sugerując się radami użytkowników poprzedniego systemu mocno zmienił jego najnowsza odsłonę. Dużo wysiłku włożono w przygotowanie interfejsu Modern UI do wymogów komputerów stacjonarnych.

W systemie Windows 10 powróciło Menu Start, aplikacje Modern otwierają się w oknach, stworzono wirtualne pulpity, rozszerzono powiadomienia oraz dodano asystenta głosowego Cortana. 

Ten system zawiera nie tylko nowe funkcjonalności. Microsoft postarał się by ulepszyć znane z poprzednich wersji aplikacje i rozwiązania ułatwiające pracę. Poprawione zostały aplikacje Sklepu Fotografii, Poczty, Kalendarza, OneDrive i wielu innych. Podobnie jak w poprzednich aktualizacjach Pasek zadań wyświetlić możemy na wielu monitorach. Dołożono funkcje pozwalające lepiej personalizować pulpity, połączenia między aplikacjami i pulpitami oraz wiele innych innowacyjnych rozwiązań.

Zapoznaj się z nimi lepiej.

Na ekranie jest coraz mniej miejsca? Wielozadaniowość pozwala na błyskawiczne przerzucenie na ekranie aż czterech elementów jednocześnie. Kreuj wirtualne pulpity celem uzyskania więcej przestrzeni i by pracować jedynie z tymi elementami, których akurat potrzebujesz. Ponadto wszelkie powiadomienia gromadzone są na jednym ekranie.

System ten Windows 10 PRO zapewnia doskonałą ochronę której warto zaufać !Proste a przede wszystkim bezpieczne wieloskładnikowe uwierzytelnianieWindows 10 Pro zapewnia bezpieczne wieloskładnikowe uwierzytelnianie za pomocą telefonicznego połączenia, wiadomości tekstowych oraz aplikacji Microsoft Authenticator na telefon i tablet.

Mocne szyfrowanie stało się prostsze

BitLocker to Go zapewnia identyczną ochronę na dyskach zewnętrznych oraz wymiennych. Szyfrowanie komputera za pomocą tej funkcji chroni Twoje informacje. Rozwiązanie jest  przydatne zwłaszcza w przypadku zgubienia urządzenia czy kradzieży.

Uniemożliwia wyciek danych

Poprzez szyfrowanie danych o charakterze biznesowym i oddzielanie ich od danych osobistych. Windows Information Protection (WIP) zapobiega niechcianej i przypadkowej utracie naszych danych. 

Zabezpiecza przed atakami na sektor rozruchowy

Aby blokować ataki na sektor rozruchowy i zapobiegać ich rozprzestrzenianiu funkcja Windows Defender System Guard ,stosuje zaufane rozwiązania sprzętowe wykorzystywane na nowoczesnych urządzeniach.

Bardzo proste zarządzanie

Co sprawi że Twoja firma będzie gotowa na jakiekolwiek wyzwanie ? Intuicyjna kontrola nad infrastrukturą IT zawarta w Systemie Windows 10

Płynna praca.

Możliwe jest zarządzanie tożsamościami oraz dostępem w całości w chmurze poprzez dołączanie do Azure AD. Oszczędzisz czas użytkowników, używająć z jednego identyfikatora logowania we wszystkich usługach Microsoft i w  Windows 10.

Steruj komputerami i urządzeniami mobilnymi 

Zarządzaj aplikacjami biznesowymi oraz firmowymi zasadami zabezpieczeń na urządzeniach swojego zespołu bez naruszania ich prywatności. Umożliwia to funkcja (Mobile Device Management, (MDM).

Zarządzaj wieloma urządzeniami równocześnie.

Korzystając z jednej konsoli zarządzania, dzięki takim funkcjom jak przyłączania do domeny i zasad grupy możesz podłączać do sieci nowe urządzenia oraz ustawiać zasady bezpieczeństwa dla wielu urządzeń jednocześnie,

Czym się różni Windows 10 Pro od Home?

Jako, że użytkownicy domowi nie potrzebują aż tak zaawansowanych ustawień administracyjnych najważniejszymi różnicami między Windows 10 Pro i Home są narzędzia do zarządzania komputerami w sieci firmowej. Część z nich została już wyszczególniona powyżej.

Gry i Xbox

Masz możliwość grania w gry z konsoli Xbox One na laptopie, komputerze osobistym, lub tablecie obsługiwanym przez system Windows 10. Wykorzystując funkcję Game DVR możesz rejestrować ruchy i przesyłać je bezpośrednio do swoich przyjaciół, bez potrzeby opuszczania gry.

(Electronic Software Distribution) ESD  to nazwa oprogramowania dostarczanego w wersji elektronicznej. To pełnowartościowa licencja o takiej samej funkcjonalności jak w wersji pudełkowej. Oprogramowanie ESD zapewnia nam oryginalność, gdyż kody aktywacyjne są generowane w unikalny dla każdego klienta sposób.

Jest to od lat bardzo popularna na świecie i nowoczesna forma dostawy, ciesząca się coraz większą popularność na Polskim rynku. Brak opłat za przesyłkę oraz błyskawiczny czas realizacji to podstawowe zalety przemawiające za zakupem.

Przedmiotem dostawy w takim rozwiązaniu jest najczęściej wiadomość e-mail z linkiem umożliwiającym pobranie programu (zastępującym płytę z tradycyjnej przesyłki) oraz kodem aktywacyjnym, który należy wpisać do programu zaraz po jego zainstalowaniu.  

System Windows 10 Pro jest jeszcze lepszy niż kiedykolwiek - łączy w sobie innowacyjne oraz NOWE funkcje z prostymi i znanymi a przede wszystkim intuicyjnymi dla użytkowników rozwiązaniami.

Nowy produkt

Komentarze

Oceń 
Ocena

Wszystko w porządku

Oceń 
Ocena

Polecam, klucz działa.

Oceń 
Ocena

Szybka dostawa Polecam.

Oceń 
Ocena

Jak na razie wszystko działa wystarczyło przekopiować. Polecam

Napisz swoją opinię

Windows 10 Professional PL Aktywacja Online

Legalne i tanie oprogramowanie Windows 10 Professional. Kup u certyfikowanego sprzedawcy. Licencje wysyłamy natychmiast.

Napisz swoją opinię